CHS KILLERS HOLE PARSON RUSSELL TERRIER
Odchovy / Litters
Odkazy
Archiv

 

Archiv rok 2007 :

26.12.2007
Přežili jsme Vánoce i Kačenky zraněnou tlapku a přijel nás navštívit náš synátor Alladin. Je z něj opravdu velký chlupáč,ale jinak je to poslušný pejsek.

10.11.2007
Zkoušky ZOP

Jelikož Kačenka nemá s poslušností žádné problémy, rozhodla jsem se vyzkoušet si zkoušky poslušnosti a ukázat tak PRT i na poli sportovní kynologie. I přesto, že jsem při odložení přes velké sněhové vločky na Kačku ani neviděla a po předešlých deštích byl terén více než podmáčený Kačka na rozhodčího opravdu zapůsobila a dostali jsme od něj známku výbornou a krásných 94 bodů ze 100 možných. I když já s výkonem nebyla až tak spokojená a vím, že to umí Kačka líp, byla jsem ráda, že to moje zlatíčko, které se klepalo zimou celou zkoušku, ťapalo i v tak hnusném počasí. Naším výkonem jsme se dokázali hravě dostat i před některé ovčáky a na to jsem opravdu pyšná!!

16.9.2007

Mistrovství ČR v coursingu Kralupy nad Vltavou

Začlo nám to už ráno vstáváním v půl šesté a po bloudění Prahou jsme nakonec dojeli i do Kralup. Doufali jsme, že rozdělením závodu do dvou dnů a vyzkoušením v Litomyšli, že to jde i na dvou navijácích vše půjde jak po másle,ale bohužel opak byl pravdou. Jeden naviják a hodinová pauza po prvním kole znamenalo,že se domů jelo až kolem šesté večer.

Zúčastnili jsme se zase jen stará známá parsoní trojice, Kačka, Dag a Beník. Aspoň, že mohli běžet společně.Kačka sice klukům moc nestíhala,ale byli to moc krásné běhy, z kterých nakonec Kačka opět překonala bodové hodnocení své coursingové kariery. Ve výsledku tedy Kačka a Dag Mistři ČR, Beník vícemistr.

9.9.2007

Coursingový trenink na letišti v Medlánkách. I přesto, že bylo spoustu pejsků a hlavně nováčků šlo vše vcelku rychle a bez problémů. Kačka dostala rychlého a vyčuraného parťáka PRT Raina a chvílema mu moc nestíhala, ale suprově si zaběhali a potrénovali.

8.9.2007

Zúčatnili jsme se slavnostního znovuotevření umělé nory v Brně - Soběšicích, kde proběhlo i několik sranda soutěží. Bohužel nora byla trošku zanesená po předchozích děštích a pejskové měli problém se jí prosoukat. Tedy i naše torpédo s norovacími zkouškami za 9 vteřin to tentokrát zvládla jen za 37 vteřin!!Malá liščata se s pejsky nechtěla ani moc vztekat takže spousta pejsků ani neštěkala, když jsem potom přivedla Kačku ke kleci s liškou začla vzteky rvát i pletivo, ale v noře moc neštěkala. Určitě se zase vypravíme na nějaký nácvik,abychom ukázali co parsoni umí :)

7.9.2007

Konečně se mi podařilo dát trochu dohromady sekci vrh A, tak koukněte jak nám mimina rostou.

4.9.2007

V sobotu se v Brně znovuotevírá umělá nora, čemuž jsme velice rádi a ihned jsme se proto vydali dnes na nácvik. Tedy spíš mě zajímalo jestli to Kačka nezapomněla a opravdu nezapomněla!! Už se moc těšíme na sobotu, kdy bude vyhlášeno pár nej výsledků (třeba o nejpomalejšího psa nory :) ) a doufáme, že třeba něco vyhrajeme, ale hlavně jsme rádi, že máme noru v Brně a nemusíme nikam dojíždět.

pár informací a kontakt na normistra najdete na www.kynologievbrne.webgarden.cz

26.8.2007

Coursingového mistrovství Čech o pohár Litomyšle.

Kačka běžela s Beníkem, protože byli jediní PRT na startu. Měly jsme z toho docela strach, protože trať nebyla lehká a každý z nich běhá uplně jinak, ale poradili si výborně.Koukat na jejich běh bylo opravdu krásné. V druhém běhu Kačka střapeček chytla, možná by ho chytil i Beník,ale měl chudák náhubek tak byl v nevýhodě. Celkově si zde Kačka vyběhala nejvíce bodů za svou závodní karieru a stala se coursingovým mistrem Čech 2007, Beník samozřejmě za mužskou populaci PRT také.

24.8.2007

Doplněné výstavní posudky z Bratislavy ZDE.

19.8.2007

MVP Bratislava rozhodčí Albín Luknár

Kačka ve třídě pracovní CAC, bohužel rozhodčí nezadával rezervní tituly a tak jsme res.CACIB nedostali. Tento rozhodčí se Kačce ani trochu nelíbil a hrozně se ho bála, takže jsem jí nepřesvědčila se postavit. :(

Aby jsme si z toho výstavního maratonu trochu zvedli náladu vydali jsme se i s Dagem a jeho paničkou na zpáteční cestu přes Rakousko a zastavili se v Marcheggu, kde je dostihová dráha pro psíky,kam pouští i nechrty. Kačka byla trochu zmatená když se jí střapeček za první zatáčkou ztratil a až na můj povel následovala zajíce až do cíle.I druhý start trochu sabotovala,ale jinak celou dráhu odběhla moc hezky

18.8.2007
MVP Bratislava
Kačka ve třídě pracovní CAC a res.CACIB

8.8.2007

Absolvovali jsme zdárně tábor plný dětí a koní, kde si to Kačenka naležitě užívala ve dne i v noci.
A také jsme dnes začali opět trénovat a byli na coursingovém tréninku.

16.7.2007

Přišel pozdrav od Arabellky alias Amálky. Je moc šikovná a norníka nezapře.

15.7.2007

Dnes přijel na návštěvu Alladin alias Sam, je z něj moc pěkný pejsek.

14.7.2007

Dnes odešel do svého nového domova i Atík, je to pěkný čertík.Prostě terier každým coulem, nedal se ani vyfotit jak byl pořád v pohybu.

9.7.2007

Přišlo pár pozdravů od našich odchovanců, jsme moc rádi,že se mají dobře a dělají páníkům zatím jen radost.

7.7.2007

Coursingovy závod O pohár starosty.Kačka 1. místo 166 bodů,ještě není chudák ve své formě,přece jenom se to mateřství na fyzičce trochu podepsalo,ale snad to dotrenujem :)

Této akce se se svými páníky zúčastnila i naše Anne a ve svých 2,5 měsících opravdu nezapřela sportovního ducha a nadání po rodičích. Byla prostě úžasná.

25.6.2007

Dnes nás opustil i Aronek,zůstává jen Atilla,který čeká až se mu páníci vrátí z dovolené.

24.6.2007

Dnes jsme se rozloučili se všemi holčičkami.

Zároveň jsme se s Kačkou a kamarádem briardem Artušem zúčastnili prvních flyballových závodů.K našemu údivu jsme se ze 13 dvojic probojovali do 1.divize.Zde jsme však dostali hodně rychlé soupeře a zůstali tedy na šestém místě.I tak to byl pro nás moc velký úspěch a zážitek.

22.6.2007

Dnes odešel do nového domova malý Alladin alias Sam. Jak roste můžete sledovat na jeho stránkách www.samgiro.webgarden.cz

20.6.2007

Nové fotky štěňátek na stránkách kamaráda Beníka.
ZDE

18.6.2007

Dnes absolvovala všechna naše štěňátka vyšetření na hluchotu ( BAER), bohužel se ukázalo,že Atilla je hluchý na jedno ouško, jinak jsou všechna štěňátka oboustanně slyšící.

17.6.2007

Udělaly jsme si s Kačkou malý oddech od rodinných povinností a vyrazily na coursingové závody do Janova u Litomyšle.Kačka s Dagem byli jediní parsoni a tak tedy oba skončili na prvním místě.


21.5.2007

Nové fotky miminek u Beníka na stránkách ZDE

26.4.2007

Narodilo se nám 6 úžasných miminek. 3 kluci a 3 holky, Kačka vše v pořádku zvládla a zatím to zvládá i drobotina.
Bohužel se mi při stěhování stránek na novou adresu podařilo ztratit vše z roku 2006 a 2007 do dneška, takže se pokusím postupně vzpomínat a něco doplnit,ale jinak prostě pojedeme dál, protože pořad se něco děje :)

 

Copyright © Dxtech909, Designed by TemplateMo