CHS KILLERS HOLE PARSON RUSSELL TERRIER
Odchovy / Litters
Odkazy
Archiv

 

Archiv rok 2015 :

....tak jde čas

Podle pozdních aktualizací a podle toho, že příspěvky letos nejsou moc o našich akcích by se mohlo zdát, že jsme to pověsili na hřebík. :) Letošní flyballovou (a vůbec psí) sezónu pozorujem jen skrz obrazovku PC a těšíme se z úspěchů našich kamarádů, ale nebojte, příští rok o nás uslyšíte víc ;) Co je teda nového? :

Od jara se naše psí smečka rozrostla o fenku Iron Maiden Killers Hole alias "Ruby". Tohle šídlo mělo být pokračovatelkou chovu v naší CHS, ale příroda tomu chtěla jinak, proto jí čeká kastrace a dále se budem věnovat hlavně našemu oblíbenému flyballu, coursingu a okrajově agility.

Kastrace čeká do konce roku i Babů Jaybea. Babů si odchovala tři vrhy a jelikož vím, že má své "mouchy" a chovných jedinců je myslím dostatek, nepovažuji za nezbytné, aby dále zasahovala do chovu.

Poslední chovnou fenou v naší CHS zůstává tedy Rozárka ( Dolores Killers Hole). Jelikož se s mojí sestrou odstěhovala zase o kousek dál, máme nyní složitější předávání na tréninky a otázkou zůstává jak moc s námi bude závodit příští sezónu. V plánu s ní mám v létě 2016 vrh J.

Zlatíčko Kačenka se stále těší dobré kondici, podstoupila preventivní vyšetření krve a EKG a vypadá to, že tu s nám ještě nějakou dobu bude ♥

I naše člověčí smečka se v létě rozrostla o nového člena, což vysvětluje, proč letos nejsme nikde vidět ;)

13.9.2015 MČR v coursingu, farma Ptýrov

Tentokrát se ke Googlovi přidal i Dundee KH alias Bouí. A oboum klukum to běhalo parádně a skončili tak na bedně ;) Google druhé místo a Bouí třetí místo!!! Gratulujeme!!

29.8.2015 triatlon Železný pes, Sadská

Falko KH s paničkou opět zabodovali!! Poté co si loni z prvního místa "odskočili" na třetí, letos opět potvrdili, že na velikosti psa nezáleží. Ale Falko s paničkou jsou prostě srdcaři a makají celý rok, takže první místo a titul "Železný pes" jim patří zaslouženě. Závodu se zůčastnili i další naši odchovanci a myslim že tak patříme mezi CHS s největším počtem závodících :D

výsledky: Falko KH 1. místo Glacial Grace 7. místo Gerry Gambrinus 19.místo

zároveň o víkendu proběhl coursingových závodu v Květné u Litomyšle

A opět Google :) Tato sezóna mu vyloženě sedí. V konkurenci 4 parsonů obsadil 1. místo a stal se dokonce třetím nejlepším psem závodu!!!

23.8.2015 4C Chicopee CaniCross -Tři studně

Tento čtyřdenní canicrossový závod jel pokořit Google KH se svou mladou paničkou. A vedli si tak úžasně, že v kategorii juniorů obsadili 3.místo!!! paráda!!!

8.8.2015 VI. Speciální výstava JRT&PRT, Konopiště

Naší CHS prezentoval Google KH, který si od portugalského rozhodčího Gorjao-Henriques Luise odnesl z otevřené třídy krásnou známku V2, res. CAC!!! Gratulujeme!!

snad se příští rok vyrazíme aspoň podívat na tuto úžasnou výstavu...

5.7.2015 Austrian russell trophy, judge Dr. Uroševič Milivoje

Krásné rakouské výstavy pro russelly se jel zúčastnit Google KH a z otevřené třídy si odnesl známku V2, res. CACA yes gratulujeme!!!

Tento víkend byl úspěšný i pro Dumba KH alias Fida, který se svou paničkou složil již 13. zkoušku!! Tentokrát pokořili zkoušku StPr 3. Jsou to prostě borci!!!

27.6.2015

Pro změnu šesté narozeniny slaví ďáblovo kvítko Babů Jaybea. Babů je nesmírný hujer co se týká práce s klikrem, ale taky neskutečný lovec všeho živého. No aspoň se díky ní na vycházkách nenudíme :)

21.6.2015 Ch.Kristyn the Killer z Jeřeně

Dnes je tomu 10 let co se narodila zakladatelka naší CHS, nejšikovnější parsonka na světě a světlo mých temných chvil. Jsem moc ráda, že jsem objevila tohle plemeno a získala tak několik skvělých, nejen čtyřnohých, přátel. Díky tomuto tvorečkovi mam doma stále kupu bílých chlupů a rozhodně se nenudím. Díky moc moje věrná kamarádko a ještě mnoho dlouhých let v dobrém i ve zlém heart

20.6.2015 Dumbo Killers Hole

Tak tenhle chlapeček vůbec nezahálí a stále se krom obedience věnuje hlavně záchranařině ve které složil další zkoušku, tentokráte RH-FL-A. Moc a moc Fídovi a jeho paničce gratulujeme a děkujeme, že jsou vzorem pro mnohé russlíkáře. Jsou ukázkou toho co všechno ty flekatci zvládnou kolikrát lépe než plemena od kterých se to tak nějak očekává wink

14.6.2015

Na návštěvu a malé trimování dnes přijela In-line Impala alias Cookie. Je z ní pěkná nohatá slečinka a musím jen potvrdit, že její handicap v podobě jednostranné hluchoty neni v běžném životě vůbec patrný. Fotečky chodí postupně i od ostatních "I"gráčků a mně opět těší, že se dostali do milujících rodin a mají se skvěle. Díky všem!!!

30.5.2015 Mistrovství České republiky v coursingu, Blatiny na Vysočině

Naše barvy hájil Google a v kategorii nechrtů III. FCI skupiny si vyběhal krásných 342 bodů a stal se tak Mistrem ČR této skupiny!!! Je to šikula yes

13.5.2015 "killersáci" a Dog dancing

Krom Bouího ( Dundee KH), který má již nějaké zkoušky složené se do DD pustil i Falko a Google!! Falko si tedy do svého CV může připsat složenou zkoušku MD1 a Google F1. Oběma moc gratulujeme yes

12.5.2015

Irsai Oliver dnes odjel do nového domova v Rakousku. Má skvělou paničku se kterou se budou věnovat myslivosti a dle zpráv z nového domova se mu po nás nestýská a dovádí se svou novou psí kamarádkou.

13.-14.4.2015 flyballové soustředění

Pro letošek se s námi soustředilo flyballové družstvo Manic dogs, takže jsme si opět vyzkoušeli i semafor. Zvolili sme krásný areál nedaleko Jindřichova Hradce v obci Malý Ratmírov, který naplno splnil naše očekávání. kromě Rozárky a Babů se jeli socializovat i Irsai Oliver s Itchym a myslim, že jim to víc než prospělo :) Psů se nebojí a krásně se naučili přivolání z toho mega houfu psů ;) Komu stále chybí aktiní parťák co by zahříval nohy v posteli, tak kluci stále hledají milující páníčky s trochou pochopení pro pár bílých chloupků ;)

4.4.2015 canicrossový závod "Hon na beránka"

Moc mně těší, že hodně mých odchovanců se věnuje sportu a o to víc to potěší, když se jich sejde na jednom závodě více a ještě obsadí přední příčky yes fotky od Romana Fraňka ZDE

kategorie ženy:

Favorit Falko KH 2./17.

Glacial Grace KH 7./17.

Gerry Gambrinus KH 17./17.

Hagrid KH (kategorie muži) 2./5.

Google KH (junior kategorie) 1./3.

26.3.2015

Ne že by se u nás nic nedělo, ale igráčci mají věčně nějaké návštěvy a paničce chybí foťák a hlavně čas na aktualizaci. Ale mrňousové rostou a řádí jak černá ruka :)

Uvolnil jsem nám Itchy, který je nabízen pouze jako pet psík a na sporty bude určitě super parťák a akčňák (má být po kom ;)

a konečně aktualizována sekce vrh "I" ;) a založeno album na rajčeti ZDE

a ti co mají chuť na facebookové stránce jsou ke zkouknutí i nějaká videa ;)

7.3.2015

Náš odchovanec Dumbo KH alias Fido si dnes přidal další zkoušku do svého životopisu!!! Tento šikula se věnuje s paničkou hravně záchranařině, ale tentokrát si "odskočili" na obedience a úspěšně složili a dokonce vyhráli OB1 yes

20.2.2015 ...slavíme druhý týden, první odčervení nás trochu překvapilo, ale jako správné russellíky nás nic nerozhází

Igglybuff In-line Impala Iron Maiden

Irsai Oliver Itchy

14.2.2015 svátek Valentýna heart

"igráčci" oslavili první týden, někteří už prokoukli a bylo na čase jim dát jména..

Irsai Oliver Iron Maiden In-line Impala

Igglybuff Itchy

6.2.2015 vrh "I" je tady!!!

fenka fenka pes

fenka pes

Máme tady nový rok a s ním se můžeme těšit na nové přírůstky!!! Babů byla začátkem prosince nakryta JCh. Boreggo Life Victory alias "Bouím" a začátkem února očekáváme, že nás bude zase o trochu víc :)

Copyright © Dxtech909, Designed by TemplateMo