CHS KILLERS HOLE PARSON RUSSELL TERRIER
Odchovy / Litters
Odkazy
Archiv

 

Archiv rok 2016 :


Flyball:

Máme za sebou již 3 turnaje. 6.-8.5.Eager´s cup v dalekém Žamberku, kde si po dlouhé pauze zazávodila Babů za tým Too-xtreme a vyběhali si krásné druhé místo v 8.divizi. Další turnaj následoval 28.-29.5. na našem tréninkovém hřišti v Budějovicích, kde jsme obhájily druhé místo, tentokráte ve 4. divizi. Na posledním turnaji Manic cup v Krupce se nám již tolik nedařilo a skončily jsme čtvrtí, ale příčtě to určitě doženeme :)

Vrh "J": červnový termín krytí Rozárky a Rafa bohužel neklapnul, tudiž se nám mateřské plány posouvají na podzim/zimu 2016. Některá štěňátka jsou již rezervovaná, ale pokud se zajímáte o toho nevšední spojení tak mně neváhejte kontaktovat. Dále jsou v plánu štěňátka po našem Falkovi.

Agility:

Zde se to uplně netýká přímo naší smečky, neboť agility v tuto chvíli trénuje jen

Ruby a ještě dlouho to nebude mít oficiální podobu :D Nicméně jsme velmi pyšní na naše odchovance

jejichž úspěchy se k nám občas donesou. Karieru v MA1 ukončil Gerry Gambrinus KH a zkouší

se tedy prosadit v MA2 a já jim s paničkou velmi fandím!!!! Velmi úspěšně zahájil svou karieru mlady Chunkey Monkey KH alias Ice, který v kategorii SA1 stál již několikrát na bedně a stejným stylem pokračuje v kategorii SA2.

Canicros:

Tento sport se těší stále větší a větší oblibě a pravidelným účastníkem závodů bývá i Favorit Falko KH, který se se svou paničkou zasluhuje i o osvětu tohoto sportu. Nově je budeme vídat i na poli dog biatlonu. Mají můj velký obdiv!!!

Konečně jsem se dostala k prvnímu příspěvku roku 2016 :) Ruby i Babů úspěšně podstoupily kastraci. Ruby oslavila své první narozeniny, což jí bohužel moc rozumu nepřidalo (vlastně ani neubralo :) ). V novém roce se těšíme na flyballovou sezónu, kterou si snad užijeme jak nejlíp to půjde, plánujeme vrh "J" po Rozárce a úspěchem je, že ženich už je předběžně vybrán!! Na výstavách se pravděpodobně letos neobjevíme, doufejme, že nám vyjde aspoň nějaký ten coursing. Takže dodatečně všechno nejlepší v tom roce Rudé ohnivé opice ;)

Copyright © Dxtech909, Designed by TemplateMo